“پشیمانی” با صدای حسین برزگر و آهنگی از مزدا انصاری منتشر شد

آخرین اخبار آهنگ ویژه ها

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی، جدیدترین اثر حسین برزگر با عنوان “پشیمانی” همراه با آهنگ و ارکستراسیون از مزدا انصاری و با حضور چهره های نام آشنای موسیقی کشور برای اولین بار منتشر شد.

“پشیمانی” با صدای حسین برزگر و آهنگ و ارکستراسیون از مزدا انصاری به همراه میکس و مستر از حامی حقیقی بر روی کلام استاد رهی معیری در مایه ی دشتی اجرا شده است.

نوازندگان این اثر به شرح زیر می باشند:

ویلن از ارسلان کامکار – علی جعفری پویان – سینا جهان آبادی
ویولا از دانیال جورابچی – سهراب برهمندی
ویلنسل از آتنا اشتیاقی
کنترباس از پورنگ پور شیرازی
تار از آزاد میرزاپور
عود از نوشین پاسدار
پیانو از مزدا انصاری
با صدای حسین برزگر

جهت دانلود کردن این اثر به کانال شب موسیقی مراجعه فرمایید.

شنیدن آنلاین:

پی نوشت:
استاد مزدا انصاری متولد ۱۳ اسفند ۱۳۴۵ در شهر تهران ، آهنگساز و نوازنده پیانو می باشد.  آموزش پیانو را نخست نزد برادران دیهیمی و سپس در محضر جواد معروفی فراگرفت. مبانی آهنگ‌سازی را ابتدا نزد حسین دهلوی و در ادامه نزد فرهاد فخرالدینی آموخت. وی همکاری خود را با مرکز موسیقی صدا و سیما از سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و در سال ۱۳۷۴ به عضویت شورای عالی موسیقی این سازمان درآمد، که تا ۱۳۷۹ ادامه یافت و در سال ۱۳۸۸ برای همیشه از این سازمان کناره‌گیری کرد. در سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۸ به دعوت حسن ریاحی جهت تدریس رشتۀ کاربرد کامپیوتر در موسیقی در دانشکده موسیقی صدا و سیما فراخوانده شد. از او تاکنون آلبوم‌های «مرغ حق»، «آه باران» و «شب جدایی» با صدای کاوه دیلمی، محمدرضا شجریان و همایون شجریان منتشر شده است. او در حال حاضر به تدریس پیانو و آهنگ‌سازی مشغول است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code