آلبوم عطار با صدای “وحید تاج” و آهنگسازی “آرش کامور” رونمایی می شود

آخرین اخبار ویژه ها

آلبوم «عطار» با آهنگسازی «آرش کامور» و با صدای «وحید تاج» هفته آینده همزمان با روز جهانی عطار توسط نشر جوان روانه بازار موسیقی خواهد شد.

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از موسیقی ما، شهر نیشابور چهره‌های برجسته فرهنگی و هنری بسیاری دارد و می‌توان عطار را از بزرگترین این مفاخر دانست. آلبوم «عطار» ماحصل دستاوردهای هنری آرش کامور است که ادای دینی به زادگاهش به حساب می‌آید و این هنرمند برای اشاعه اندیشه جهانی عطار تلاش کرده است.

آرش کامور پیش از این آلبوم‌هایی با صدای وحید تاج، محمد معتمدی و سالار عقیلی منتشر کرده بود و اکنون برای آخرین تجربه خود همکاری مجددی با وحید تاج داشته است. موسیقی این آلبوم از هفت وادی عطار بهره گرفته و اشعار نیز به فراخور مقام طلب تا فنا از دیوان غزلیات انتخاب شده‌اند.

به گفته آرش کامور، موسیقی ساخته شده در این اثر گاه به بیان ارکسترال می‌رسد و گاه بداهه‌هایی با تکیه بر موسیقی ایران. قطعات این آلبوم نیز از آواز اصفهان شروع و به دستگاه نوا ختم می‌شوند.

در این اثر پیانوی شایان شکرآبی و سازهای زهی که میثم مروستی، آتنا اشتیاقی و علیرضا دریایی نواخته‌اند را در کنار باغلامای نوید مثمر، تار آذری حسین عطاپور، دودوک حسین قاسم‌زاده و عود مریم خدابخش خواهیم شنید. نوازندگان کوبه‌ای نیز حسین رضایی‌نیا، درشن آنند، حامد حبیب‌پور، شایان ریاحی و سهیل اله‌دادیان بوده‌اند.

مراسم رونمایی این آلبوم با حضور هنرمندان آن و اجرای قطعاتی از این اثر در روز دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ در سالن رودکی شهر تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت پیش خرید آلبوم «عطار»، به سایت بیپ تونز beeptunes.com به نشانی  مراجعه کرده و این اثر را بصورت قانونی و آنلاین خریداری کنند.

1 پاسخ در “آلبوم عطار با صدای “وحید تاج” و آهنگسازی “آرش کامور” رونمایی می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code