کمال خرازی: کنسرت هنجارمند و غیرهنجارمند را باید دولت تعریف کند

آخرین اخبار

کمال خرازی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: کنسرت هنجارمند و غیرهنجارمند باید توسط دولت تعریف شود و این تعریف نباید براساس سلایق شخصی باشد.

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از ایسنا، کمال خرازی «رییس شورای راهبردی روابط خارجی » در پنجمین روز برگزاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در حاشیه بازدید از نمایشگاه، در پاسخ به پرسشی درباره تعریف کنسرت‌های هنجارمند و غیرهنجارمند که در صحبت‌های یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری مطرح شد، تاکید کرد: دسته‌بندی‌ها را باید خود دولت انجام دهد و به هنرمندان و وزارت ارشاد ابلاغ کند تا مشخص شود چه چیزی هنجارمند است و چه چیزی نیست، چون ممکن است تعاریف براساس سلایق شخصی انجام شود، بنابراین تعریف‌ها باید به درستی مشخص شود.

او در پاسخ به پرسش خبرنگاری که از او درباره‌ اولویت‌های فرهنگی در سیاست‌های کاندیداهای ریاست جمهوری سوال کرد، اظهار کرد: اولویت‌ها، تقویت فرهنگ بومی مبتنی بر ارزش‌های ملی و اسلامی است. گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، شبکه‌های اطلاع‌رسانی، رسانه‌ها و تئاتر باید مد نظر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باشد.

او همچنین در پاسخ پرسشی درباره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز گفت: طبق گزارش‌ها، سال گذشته استقبال از نمایشگاه کتاب خوب بود و تجربه موفقی داشت، امسال هم این‌گونه که گزارش داده‌اند، با وجود فضای انتخاباتی، استقبال از نمایشگاه کتاب خوب بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code