مجوزهای لازم جهت برگزاری کنسرت «سالار عقیلی» اخذ شد

آخرین اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: تمام مجوزهای لازم و قانونی برای برگزاری کنسرت موسیقی سنتی سالار عقیلی در دزفول اخذ شده است.

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی، نادر سعادتی فرد یکشنبه در گفتگو با ایرنا تاکید کرد تمام مجوزهای لازم و قانونی برای برگزاری کنسرت موسیقی سنتی سالار عقیلی در دزفول اخذ شده است.

سعادتی فرد افزود: به دنبال اعلام قبلی در رابطه با اجرای برنامه صحنه ای موسیقی به خوانندگی سالار عقیلی در دزفول مقرر شد جهت هماهنگی هر چه بهتر و بیشتر تمام ظرفیت های فرهنگی و هنری شهرستان در برگزاری این برنامه موسیقی سنتی بکار گرفته شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: تلاش بر این است با هماهنگی کمیسیون فرهنگی شورای فرهنگ عمومی دزفول نسبت به لحاظ کردن همه جوانب و استفاده از نقطه نظرات ، پیشهادات و ابتکارات کمیسیون فوق در راستای برگزاری هر چه بهتر این برنامه هنری استفاده شود.

به گزارش شب موسیقی این کنسرت در روزهای ۱۹ و ۲۰ تیرماه جاری در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در سالن ورزشی شهید مجدیان دزفول به روی صحنه می رود که در مدت این ۲ شب ۲۰ قطعه مشهور سالار عقیلی از جمله ترانه ایران (سریال معمای شاه)، کاروان و نیاز اجرا خواهد شد.

قابل ذکر است نحوه تهیه بلیت از طریق «شب موسیقی» اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code