گروه‌های راه یافته به دومین جشنواره ملی «آواها و نواهای رضوی» معرفی شدند

آخرین اخبار ویژه ها
در رشته‌های موسیقی ردیف دستگاهی، آواها و نواهای آیینی پاپ، موسیقی کُرال و آکاپلا گروه‌های راه یافته به دومین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی معرفی شدند

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جلسه داوری آثار رسیده به دومین جشنواره آواها نواهای رضوی پس از پایان مهلت ارسال آثار در ۲۵ تیر ماه، جلسه هیئت انتخاب و داوری جشنواره در تاریخ ۲۶/۴/۹۶ در محل دبیرخانه جشنواره و با حضور آقایان احمد صدری، تقی ضرابی، حمید عسگری، ابوالفضل صادقی نژاد حسام الدین سراج و حسین دی پیر برگزار شد.در این جلسه پس از بررسی آثار رسیده در مجموع ۱۳ گروه در قالب تکنوازی و گروه نوازی در بخش  موسیقی نواحی ایران در بخش غیررقابتی جشنواره برای حضور در جشنواره دعوت شدند.

در بخش رقابتی و در رشته موسیقی ردیف دستگاهی ۳ گروه، در بخش آواها و نواهای آیینی پاپ ۳ گروه و در بخش موسیقی کُرال و آکاپلا ۵ گروه انتخاب شدند.

دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی ۵ و ۶ و ۷ مرداد ماه سالجاری در استان تهران برگزار می شود.

گروه های راه یافته به شرح زیر می باشند:

الف ـ بخش رقابتی:

آواهای رضوی (کرال و آکاپلا)
نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
وحید خرمی منظومه قم- قم
حسین انفرادی خورشید هشتم خراسان رضوی- مشهد مقدس
مسعود نیکویی امام رضا ع کرمان- کرمان
سید احمد رضوی تمنا تهران- تهران
مه لقا رکنی گوهر خراسان تهران- تهران
نواهای رضوی (ردیف دستگاهی)
نام گروه نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
قاصدک سعیدعلی اسماعیلی پادشاه حُسن تهران- ورامین
کرامت علیرضا محرابی یا ضامن آهو اصفهان- اصفهان
چکاوک علی صدیقی راد جونوم رضا خوزستان- دزفول
نواهای آئینی (پاپ)
نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
برنا غیاث پناهم بده تهران- تهران
نوید ظریف کریمی غریب آشنا خراسان رضوی- مشهد مقدس
هادی قاسمی حضرت جان مرکزی- دلیجان
مجتبی مهران راد
نماهنگ
نام گروه نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
هوربانگ عباس امامزادگان مُلک رضا تهران- تهران

ب ـ بخش غیر رقابتی:

آواها و نواهای بومی ایران(نواحی)
نام گروه نام سرپرست گروه شرکت کننده از استان:
کلپوران فاروق رحمانی سیستان و بلوچستان – سراوان
میسان باسم حمادی خوزستان – اهواز
آوای چنگ اسماعیل فولادی جنوب کرمان- منوجان
تکنوازی غفور محمد زاده خراسان رضوی- تربت جام
ندای جام شهرام فرهادی نیا خراسان رضوی- تربت جام
تکنوازی عزیز تنها خراسان رضوی- تربت جام
جولان موسی الرضا ولی نژاد خراسان شمالی- شیروان
تکنوازی حسین ولی نژاد خراسان شمالی- شیروان
سحری سید زاهد حسینی لرستان – کوهدشت
وانو سبحان امرایی لرستان – کوهدشت
سیف الدین ابوالحسن خوشرو مازندران- ساری
آما تیمور ویسی ورمزانی کردستان- روانسر
عاشیقلار میشو احد ملکی علیشاه آذربایجان شرقی- شبستر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code