شرح فراخوان عضویت «گروه کُر» حوزه هنری دزفول

آخرین اخبار

حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر دزفول از میان علاقمندان آقا و خانم در رده سنی(۲۰ الی ۴۰ سال) دعوت به همکاری می نماید.

شب موسیقی / دفتر حوزه هنری انقلاب اسلامی یا اداره حوزه هنری انقلاب اسلامی، نهاد یا سازمانی است که حوزه فعالیتهای آن تقریبا هم راستا با فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است و بیشتر در زمینه های تولید مختلف اثار هنری از جمله سینما، تئاتر، داستان نویسی و…. فعالیت های بسیار خوب و اثر گذاری بعد از انقلاب آغاز کرده است.

در تمام خوزستان بعد از انقلاب، فقط در اهواز و آبادان این اداره شعبه داشت؛ تا اینکه در تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۶ دفتر حوزه هنری شعبه دزفول به ریاست مهندس علیرضا مهدویان افتتاح شد و رسما فعالیت خود را آغازکرد و با نیروهای جوان و هنرمند دزفولی در زمینه های مختلف هنری فعالیت می کنند.

به همین منظور حوزه هنری در نظر دارد یک گروه کُر یا همخوان ،متشکل از خانم ها و آقایان تشکیل دهد که توسط این گروه آثار موسیقایی و آوازی تولید خواهد شد که از جمله آن می توان به آثار موسیقی ملی، موسیقی خاص مقامی و محلی شهر دزفول، موسیقی مذهبی و …. اشاره کرد.

در این میان قرار است از صداهای مختلف خانم ها و آقایان به صورت هم خوان استفاده شود که ابتدا به منتخبین، آموزش تخصصی موسیقی و آواز توسط هنرمند دزفولی جناب آقای «محسن زینبی نژاد» دارنده مقام های استانی و کشوری در حوزه موسیقی داده می شود و سپس کار اصلی و ضبط آثار این اعضا به عنوان «گروه کُر حوزه هنری» شامل اجراهای زنده، غیر حضوری به صورت کلیپ، شرکت در جشنواره ها و… خواهد بود.

در همین راستا دفتر حوزه هنری شهرستان دزفول برای تکمیل «گروه کُر» از علاقمندان آقا و خانم در رده سنی ۲۰ الی ۴۰ سال دعوت می کند تا برای ثبت نام مرحله اول و گرفتن تست صدا با توجه به فراخوان اعلام شده اقدام نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code