شب موسیقی هنرمندان موسیقی دزفول به روایت تصویر

آخرین اخبار ویژه ها گالری تصاویر

وقتی که گرمای حضور مردم و اجراهای جذاب هنرمندان موسیقی دزفول بر سرمای هوا غلبه می کند.

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی، هنرمندان موسیقی دزفول با حضور حداکثری مردم، شبی بیاد ماندنی در مجتمع فرهنگی و سینمایی دزفول رقم زدند.
این برنامه به همت انجمن موسیقی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول و با همکاری پایگاه خبری_تحلیلی شب موسیقی برگزار شد و با استقبال بی نظیر مردم هنردوست مواجه شد. همچنین در این مراسم عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی مدیر کل حوزه هنری استان خوزستان، نادر سعادتی فرد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، عظیم سرافراز رییس شورای اسلامی شهر دزفول و جمعی از اعضای شورای شهر حضور داشتند.

همچنین علیرضا تابنده پور رییس انجمن موسیقی دفتر دزفول در سخنانی از نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی و نیز متولیان عرصه فرهنگ و هنر دزفول خواست تا به کمبود ها و مشکلات موجود در زمینه برپایی مراسمات فرهنگی و هنری دزفول همچون عدم وجود یک سالن استاندارد برای برپایی مراسمات مختلف فرهنگی و هنری رسیدگی کنند.

در ادامه پاپی زاده رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان و نماینده دزفول گفت: تلاش ما بر این هست تا یک سالن با ظرفیت حدود ۱۰۰۰ نفر را در محل سابق سینما بهمن به بهره برداری برسانیم ضمن اینکه دولت در زمینه بودجه و تامین اعتبار با ما همکاری لازم را ندارد و ما برای تامین هزینه ها دچار مشکلات هستیم.

این مراسم که به مناسبت سالروز میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق(ع) ترتیب داده شد با اجرای هنرمندان مطرح موسیقی در زمینه پاپ و سنتی با اجرای پویا اسحاق زاده برگزار شد و نیز اعلام گردید در مراسمی ویژه که در دی ماه برگزار خواهد شد از خواننده پیشکسوت عرصه موسیقی دزفول و استان خوزستان «استاد احمد عسکری» تجلیل بعمل خواهد آمد.

پوشش رسانه این برنامه با تلاش همکارانمان سید سینا حکیم زاده و سعید علیزاده شکل گرفت.

عکس از: سعید علیزاده

1 پاسخ در “شب موسیقی هنرمندان موسیقی دزفول به روایت تصویر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code