علی شیرازی به «گوشۀ فرهنگان» می‌آید

آخرین اخبار ویژه ها


شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی ،برگزاری نشست‌های محفلی آوازی در چند سالۀ اخیر رونق خوبی گرفته و هر ماه در گوشه و کنار پایتخت و چند شهرستان دور و نزدیک کشورمان شاهد برپایی منظم تعدادی از این برنامه‌ها هستیم. آیین آواز و شب آواز ایرانی دو نمونه از مشهورترین و پرطرفدارترین نشست‌ها هستند که دامنۀ اجرای این دو برنامه به خارج از مرکز نیز کشیده است. از بهمن ۱۳۹۶ نیز در سالن آمفی‌تئاتر کتابفروشی فرهنگان در مجاورت فرهنگسرای رازی به همت مسعود اعرابی مدیر این کتابفروشی که خودش هم دستی در آواز دارد نشست «گوشۀ فرهنگان» راه اندازی شده است.
ششمین نشست ماهانۀ گوشۀ فرهنگان از ساعت ۱۷ چهارشنبه ۶ تیر با حضور و خوانندگی علی شیرازی به عنوان میهمان ویژۀ این برنامه برگزار می‌شود. ماهور صفری نوازندۀ جوان تار که از شاگردان امیدآفرین استاد داریوش طلایی است در این اجرا، صدای شیرازی را همراهی می‌کند. اجراهای این نشست با نقد و نظر مخاطبان برنامه که از پیگیران جدی هنر موسیقی و آواز ملی‌مان هستند همراه خواهد بود.
«گوشۀ فرهنگان» اولین چهارشنبۀ هر ماه برگزار می‌شود. کتابفروشی بزرگ فرهنگان در خیابان هلال‌احمر (دویست متر پس از میدان رازی به سمت غرب)، نبش مرادی واقع شده و حضور برای همه علاقه‌مندان حرفه‌ای موسیقی در این برنامه، آزاد و رایگان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code