گروه «مانگ» پا به عرصه موسیقی می‌گذارد

آخرین اخبار

مدیر یک موسسه تولید و انتشار آثار موسیقایی از انتشار یک آلبوم تلفیقی بر اساس ملودی های مربوط به موسیقی اقوام ایران طی روزهای آینده خبر داد.

833a

شب موسیقی / خبرگزاری مهر نوشت: نیما جوان مدیر موسسه نشر و پخش «جوان» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه ترین فعالیت های این موسسه در عرصه موسیقی بیان کرد: گروه جدیدی به نام «مانگ» که هنرمندان حاضر در آن از جمله نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان در حوزه موسیقی جَز و بلوز هستند به زودی اولین آلبوم گروه را با نام «اقلیم» روانه بازار موسیقی خواهند کرد که در این آلبوم تلفیقی با استفاده از ریشه های ارزشمند موسیقی اقوام تلاش شده یک اثر متفاوتا به علاقه مندان موسیقی تلفیقی ارائه شود.

وی ادامه داد: در این آلبوم که سبک و سیاق آن مبتنی بر موسیقی جز و بلوز است گروه نوازندگان متشکل از نیما سعیدی گیتار، امیرعلی طاهری درامز، حامد حمیدزاده گیتار بیس به عنوان محور اصلی گروه اثری را در قالب هفت قطعه آماده کرده اند که با توجه به تلفیق سازهای غربی با سازهای موسیقی نواحی سعی شده فضای متفاوتی پیش روی مخاطب گذاشته شود. البته هومن نامداری کلارینت و ساکسیفون، مرتضی عابدی پرکاشن، فرهاد اسدی تمبک، بابک مهیابی پیانو نیز دیگر اعضای گروه نوازندگان را تشکیل می دهند که تصور می کنم با توجه به این ترکیب می توانیم شاهد انتشار یک آلبوم متفاوت باشم.

جوان در بخش پایانی صحبت های خود بیان کرد: طی روزهای آینده به محض کاهش تراکم کاری، از آلبوم گروه موسیقی تلفیقی گروه موسیقی «ده و ده دقیقه» با عنوان «لیتیوم» رونمایی می شود. در این آلبوم که از حال و هوای ویژه ای برخوردار است سجاد عرب زاده خواننده، نایان صحیحی کمانچه و قیچک، امیر حقیری درامز و پرکاشن، مهدی محمود خانی گیتارباس، امیررضا فلاح گیتار الکتریک به عنوان نوازنده حضور دارند. گروه بعد از انتشار آلبوم تصمیم دارد برنامه ریزی هایی نیز برای کنسرت داشته باشد که به احتمال بسیار فراوان به بعد از ایام محرم و صفر موکول خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code