“مبین رضا زاده” نفر نخست آواز، در جشنواره ملی ققنوس

آخرین اخبار

photo_2016-09-14_18-11-02

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از تیتر۱، معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی البرز در خصوص شرکت دانشجویان البرزی در جشنواره کشوری ققنوس اظهار داشت: از مجموع ۱۵ هزار اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره، ۵۰۰ اثر به مرحله کشوری راه یافت.

سید روح الله فضلی افزود: ۳۲ اثر نمونه برگزیده کشوری در ۱۴رشته فرهنگی هنری انتخاب شد که استان البرز از مجموع ۱۰ اثر معرفی شده، در ۴ اثر رتبه نخست را به دست آوردند.

معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی البرز تصریح کرد: در بخش موسیقی، استان البرز در جشنواره ققنوس درخشید.

وی خاطر نشان کرد، اثر”توبه” به خوانندگی “سید مبین رضازاده” از دانشگاه علمی کاربردی و با آهنگسازی “پیمان امیدی” رتبه ی نخست موسیقی را کسب کرد.

فضلی با بیان اینکه در مرحله استانی پوستر و تندیس ققنوس استان البرز به عنوان نفر اول کشور معرفی شد، اعلام کرد: مرحله دوم جشنواره در سال جاری در استان البرز برگزار خواهد شد و برگزیدگان نیز همچون دوره اول به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را توجه و تقویت فضای ارزشی کار تولید عنوان کرد و گفت: این دانشجویان اثاری از ارکان انقلاب اسلامی تولید می کنند که می توان با تجلیل از این دانشجویان در زمینه هنر نیز حرفی برای گفتن داشت و از آثار ارزشی حمایت کرد.

رضا زاده این مقام را به مردم شریف و هنردوست دزفول و نیز مسئولین زحمت کش شهر تقدیم کرد و از حمایت های دوستان و خانواده ی خود تشکر و قدردانی
کرد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code