گلبانگ تاج برای استاد شجریان نواخته شد

آخرین اخبار

کنسرت وحید تاج، جمعه در سالن مجتمع فرهنگی دزفول با حضور علاقمندان برگزار شد.

photo_2016-09-17_15-17-15

شب موسیقی / در شب نخست این کنسرت وحید تاج ابتدا از حضور پرشور مردم و نیز از زحمات نادر سعادتی فرد ریاست اداره ارشاد دزفول و همچنین از غلامعلی تاج مدیر مجتمع فرهنگی دزفول تشکر و قدردانی کرد.

تاج پس از آن به بازگشت استاد شجریان به وطن اشاره کرد و گفت: به مناسبت نزدیک شدن به زادروز استاد و حضورشان در وطن این اجرا تقدیم به ایشان می گردد که با تشویق های حاضران همراه شد.

در پارت اول گروه به اجرای قطعات فارسی شامل: حلقه زلف( از بهمن فریادرس)، تو می روی( از بهمن فریادرس)، سپیدار( از بهمن فریادرس)، بشناس و ثنا( از آزاد میرزاپور) پرداختند.

در پارت دوم اجراهایی از موسیقی فلکلوریک دزفولی شامل: ( یار شیرین سخن)، ( دلبر)، ( گل بهار) و ( بادصبا) بود و البته تشویق ها و همخوانی های مردم زیبایی این بخش را دوچندان کرد، حاضران آنچنان از اجراها به وجد آمده بودند که از گروه وحید تاج تقاضای اجرای آهنگ خاطره انگیز ” مرغ سحر” را کردند و با اجرای آن توسط نوازندگان شور مجدد به جمع بازگشت.

 این کنسرت با اجرای نوازندگان نامدار کشور:
حمید قنبری( تمبک)، آزاد میرزاپور( تار)، بهمن فریادرس( کمانچه)، امین حیدری( عود)، پویان عطایی( سنتور) و با صدای “وحید تاج” تا تاریخ ۲۸ شهریور در مجتمع فرهنگی و سینمایی دزفول برگزار و کلیه هزینه های حاصل به بیماران سرطانی دزفول اهدا گردید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code