کنسرت سالار عقیلی در برج میلاد/ ارکستر بزرگ «از تنهایی گریه مکن»

آخرین اخبار

سالار عقیلی به همراه ارکستر بزرگ خود، ششم مهرماه در سالن همایش های برج میلاد به رهبری سهراب کاشف اجرا خواهند داشت.

salar_aghili_in_world_food_day_commemoration

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از با شگاه خبرنگاران جوان سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان، در خصوص کنسرت ششم مهرماه سال جاری گفت: ششم مهر ماه کنسرتی با نام «از تنهایی گریه مکن» در سالن همایش های برج میلاد اجرا خواهد شد.
وی افزود: این کنسرت برخلاف نامش ربطی به آلبوم «از تنهایی گریه مکن» ندارد و با توجه به انتخاب آهنگ های اجرایی در کنسرت که ۱۸ قطعه است، این موضوع مشهود است. البته از آلبوم مذکور نیز قطعاتی را اجرا می کنیم اما عمده آهنگ ها از دیگر آلبوم ها است.
عقیلی عنوان کرد: در این کنسرت من به همراه یک گروه ارکستر بزرگ قطعات را اجرا خواهیم کرد. قابل ذکر است که من به همراه سهراب کاشف که از بهترین و جوان ترین رهبران ارکستر ایران و تحصیل کرده در کنسرواتوار وین است، این گروه ارکستر را تشکیل داده ایم و آثار ملی میهنی به علاوه آثار خاطره انگیز را برای مردم اجرا خواهیم کرد.
این خواننده خاطرنشان کرد: ۱۸ قطعه آهنگی که در این کنسرت اجرا خواهند شد، از ۹ آهنگساز بزرگ ایرانی از جمله روح الله خالقی، علی اکبر قربانی، ابوالفضل صادقی نژاد، پیمان سلطانی، بابک زرین، عارف قزوینی، سعید سعادتمند و ستار اورکی است.
عقیلی اظهار داشت: در این کنسرت ما در یک بخش یکسری قطعات را با کوارتت زهی به همراه پیانو که توسط همسرم حریر شریعت زاده نواخته می‌شود، اجرا می کنیم و در بخش دوم قطعات به همراه ارکستر بزرگ اجرا خواهند شد.
این هنرمند در مورد نام قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد، گفت: از آلبوم «از تنهایی گریه مکن» آهنگ های مرا رها مکن، دوستت دارم، گلرخ اجرا می شوند و از آلبوم های دیگر قطعاتی مثل خاک مهر آیین، چرخ فلک، خوشه چین، ساغر، ایران، آتش دل و … اجرا خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code