پرفروش ترین آلبوم موسیقی نیمه نخست سال/ “امیر بی گزند” از محسن چاوشی

آخرین اخبار

آلبوم «امیر بی‌گزند» با صدای محسن چاوشی در صدر فروش دیجیتال شش ماهه اول سال جاری قرار گرفته است.

amirebigazand-e1456237238241

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از تسنیم، آمار پرفروش‌ترین آثار شش ماه نخست سال ۱۳۹۵ در سایت «بیپ تونز» اعلام شده و در میان آلبوم‌های برتر، آثاری از همه سبک‌های موسیقی حضور دارند.

آلبوم «امیر بی گزند» اثر «محسن چاوشی» در رده نخستِ پُرفروش‌ترین‌ها قرار دارد و پس از او «سی سالگی» اثر «احسان خواجه امیری» قرار گرفته است. گروه «دال» با آلبوم «گذر اردیبهشت» به رتبه سوم دست یافته است. «ناگفته» اثر «حافظ ناظری» که آلبومی در سبک کلاسیک با بارقه‌هایی از موسیقی ایرانی است در رتبه چهارم قرار گرفته است.

«کاوه یغمایی» پس از حدود ۱۳ سال دومین آلبوم رسمی خود را منتشر کرد. این آلبوم با عنوان «منشور» در سال ۹۵ پخش شد که توانسته به رتبه پنجم پرفروش‌ترین آثار شش ماه نخست سال ۹۵ برسد. آخرین آلبوم رضا یزدانی «دوئل در آینه» نام دارد که توانسته به رتبه ششم پرفروش‌ترین‌ها دست یابد. آلبوم «دخت پری وار» اثر «علیرضا قربانی» در رتبه هفتم پر فروش ترین ها قرار گرفته است.

آلبوم «ماه و ماهی» با صدای «حجت اشرف زاده» که در میان پرفروش‌ترین آثار سال ۹۴ حضور داشت، در شش ماه نخست سال ۹۵ نیز به رتبه هشتم رسید. آلبوم «خوشبختیت آرزومه» اثر «سیامک عباسی» از سبک پاپ در رتبه نهم قرار دارد. «ماکان اشگواری» با آلبوم «دور» در رتبه دهم قرار دارد.

«ماکان اشگواری»، «حافظ ناظری»، «گروه دال» و «سیامک عباسی» سه هنرمندی هستند که با نخستین آثارشان در میان پرفروش‌ها هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code