طنین موسیقی مناطق ایران با گروه “رستاک” / شب رنگارنگ سازهای ایرانی در تالار وحدت

آخرین اخبار

درشب رنگارنگ سازهای ایرانی درتالار وحدت، موسیقی مناطق ایران با گروه “رستاک” طنین انداز می شود.
گروه موسیقی “رستاک” با منتخبی از موسیقی نواحی مختلف ایران در سی ودومین دوره جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می رود.

Rastak11

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از میزان، گروه “رستاک” در این برنامه قطعه هایی را از استان های خوزستان، کرمان، کردستان، گیلان، بوشهر و آذربایجان برای علاقمندان به موسیقی مناطق ایران اجرا می کند.
این گروه موسیقی پرطرفدار که در اجراهای خود ازحضور اساتید موسیقی نواحی هر منطقه استفاده می کند، به احتمال زیاد در اجرای جشنواره ای خود نیز از حضور این استادان بهره می گیرد.
یکی از بخش های جذاب کنسرت های گروه “رستاک”، حضور محسن شریفیان سرپرست گروه موسیقی “لیان” بوشهر روی صحنه به عنوان نوازنده ساز نی انبان است.
به طور معمول شریفیان برای اجرای قطعه موسیقی بوشهری، روی صحنه همراه با گروه “رستاک” حاضر می شود و با هنر هر چه تمام تر، صدای نی انبان بوشهری را طنین انداز می کند.
از دیگر ویژگی های مثبتی که درروند اجراهای صحنه ای گروه “رستاک” به چشم می خورد، بهره گیری از سازهای سنتی ایرانی همچون تار و کمانچه در قالب ارکستر است که باعث آشنایی هر چه بیشتر مخاطب با موسیقی ایرانی می شود.
گروه “رستاک” همچنین در اجرای جشنواره ای خود با حضور بهزاد مرادی و فرزاد مرادی به عنوان خواننده روی صحنه می رود.
این گروه موسیقی نواحی ۲۵ دی و برابربا دومین شب از سی ودومین جشنواره موسیقی فجر ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code