حواشی موسیقی فجر / از غیبت وزیر ارشاد در اجراها تا عدم انتشار لیست داوران جایزه باربد

آخرین اخبار

سومین شب از سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر با اجرای ۱۱ گروه در ۶ سالن شهر تهران برگزار شد.

IMG_20161231_224658

شب موسیقی / به گزارش شب موسیقی به نقل از فارس، شب سوم جشنواره موسیقی فجر با اجراهایی از سبک‌های مختلف موسیقی در شش سالن شهر تهران برگزار شد. سومین روز از جشنواره با حاشیه‌هایی نیز همراه بوده که در ادامه می‌خوانید:
-پاویون خبرنگاران علی‌رغم وعده‌های قبلی در تالار وحدت برپا نشد و خبرنگاران و عکاسان برای مخابره اخبار با مشکلات زیادی روبه‌ره هستند.
-سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شب سوم نیز به جشنواره موسیقی فجر نیامد. سال گذشته نیز علی جنتی وزیر وقت تنها به اختتامیه جشنواره موسیقی فجر آمد و از هیچ یک از اجراها دیدن نکرد.
– مخاطبان در شب سوم بالاخره شاهد انتشار و توزیع بروشور اجراها بودند.
– در تبلیغات محیطی انجام شده در اطراف سالن‌های برگزاری جشنواره کماکان اثری از پوسترها و یا المانی از جشنواره نیست. در داخل محل برگزاری سالن‌ها نیز پوستری از جشنواره به چشم نمی‌خورد و تصویربردان و گروه‌های خبری نیز به همین جهت برای انجام مصاحبه‌ها با مشکلاتی روبه‌رو شده‌اند.
– در طول اجراها علی‌مرادخانی معاون هنری ارشاد، فرزاد طالبی مدیر کل دفتر موسیقی و حمیدرضا نوربخش رییس جشنواره با حضور در سالن‌های مختلف، اجراها را رصد می‌کنند.
– اغلب اجراها در ساعت اعلام شده برگزار می‌شود و بیشتر اجراها بدون تاخیر آغاز می‌شود.
-در حالی که تنها چند روز به پایان جشنواره و برگزاری مراسم اختتامیه مانده، ستاد برگزاری جشنواره از اعلام نام داوران جایزه باربد خودداری می‌کند.
-علی‌رغم تکذیب‌های مکرر به نظر می‌رسد شرکت بارانا در برگزاری بخش‌هایی از جشنواره (بین‌الملل-داوری-طراحی اقلام تبلیغاتی) دخیل باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code